KURUMSAL

Hakkımızda

Yusuf Rent a Car Bursa'da Araç Kiralama

Firmamız , YUSUF Rent a Car adı altında 1994 yılında sektördeki yerini almıştır. Bursa'da araç kiralama, oto kiralama bursa olarak hizmet vermektedir.Ticari politikamız her zaman uygun fiyat , sınırsız hizmet ve dürüstlük üzerine kurulmuştur. YUSUF Rent a Car her yıl yenilenen araç filosuyla kaliteli, güvenli ve dürüstlüğe dayalı hizmet anlayışını profesyonel kadrosuyla en uygun fiyata sunmaktadır. Bizim için kalite demek müşterilerimize en iyisini sunabilmek, bütün beklentilere cevap verebilmektir.Hedefimiz hizmetle kaliteyi her zaman ekip ruhuyla en yüksek seviyede tutmaktır.

Yusuf Rent a Car, kalitenin varılması gereken bir hedeften çok, gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğuna inanmaktadır. Bu düşünce çerçevesinde; müşteri memnuniyetini ana hedef olarak benimseyen şirketimiz, aşağıdaki ilkeler doğrultusunda kalite politikasını oluşturmuştur.

Yusuf Rent a Car Bursa'da kiralık dizel araç, kiralık benzinli araç, kiralık dizel otomatik araba, kiralık otomatik araba, kiralık benzinli otomatik araç, kiralık vip minibüs bursa, kiralık lüx araç hizmetleri vermektedir.